Via deze pagina kunt u de meest gestelde vragen vinden. Staat uw vraag er niet bij? Neem dan contact met ons op.

Aanmelden

Kinderen met een ontwikkelings- of leerachterstand zijn zeker welkom om mee te doen met onze lessen. Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Categories: Aanmelden, Algemeen

Tussentijds stoppen mag natuurlijk, maar dan krijgt u niet uw lesgeld terug. Wel heeft u bij aankopen via internet 14 dagen bedenktijd. Dit houdt in dat u vanaf de 1e lesdag, 14 dagen de tijd heeft om ons te laten weten dat u wilt stoppen. Indien u na de 1e les stopt ontvang u z.s.m. het aankoopbedrag verminderd met €10,- (kosten van 1 les + administratiekosten) van ons terug.

Category: Aanmelden

Nee, u kunt zich alleen per reeks aanmelden. We bieden 2 of 3 reeksen per jaar aan zodoende kunt u per periode beslissen of u meedoet met onze muzieklessen.

Category: Aanmelden

Ja, indien de groepen nog niet vol zitten is het mogelijk om tussentijds in te stromen. Neem hiervoor eerst contact met ons op. De prijs van de lessenreeks wordt aangepast aan de nog resterende lessen.

Category: Aanmelden

Soms zit een kind op de grens qua leeftijd van 2 groepen. We raden aan om dan contact met ons op te nemen om te overleggen welke groep het beste bij uw kind past.

Category: Aanmelden

Wanneer een groep vol is dan melden we dit in een nieuwsbericht. Ook is er op onze aanmeldpagina te lezen welke groepen er vol zijn en waarvoor nog plaatsen beschikbaar zijn.

Category: Aanmelden
Tags: aanmelden, vol

Onze ervaring is dat de meeste groepen vaak snel vol zitten. Hier proberen we op in te springen d.m.v. extra groepen of in uitzonderlijke gevallen wordt de leeftijd van een bepaalde groep veranderd. Mocht de gewenste groep vol zitten, dan raden we aan om altijd even een mail te sturen. Soms kan een kind door veranderingen van andere deelnemers alsnog mee doen. Een ander alternatief is lessen bij u thuis, kijk voor meer informatie hierover op deze pagina.

Category: Aanmelden
Tags: aanmelden, vol

Aanmelden kan bij ons meteen online via de website. Ga naar de pagina aanmelden toe, vervolgens staan hier de nog beschikbare groepen. Klik de groep van uw keuze aan en doorloop daarna de stappen. Afrekenen gaat door middel van iDeal. Lukt het niet? Neem dan contact met ons op.

Category: Aanmelden

Algemeen

Onze groepslessen vinden plaats in gezondheidscentrum de Techumerpleats, Molkenkelder 2 in Leeuwarden. Bij het gebouw zijn diverse parkeerplekken waar u de auto neer kunt zetten.

Category: Algemeen

Kinderen met een ontwikkelings- of leerachterstand zijn zeker welkom om mee te doen met onze lessen. Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Categories: Aanmelden, Algemeen

Er mogen maximaal 2 begeleiders mee per kind tijdens de lessen. Indien het heel vol is kan er worden gevraagd of 1 begeleider buiten de kring plaatsneemt.

Category: Algemeen

Het is mogelijk om een proefles te doen. Neem hiervoor contact met ons op. Mocht u door willen gaan dan wordt de proefles + de resterende lessen van de reeks bij u in rekening gebracht.

Category: Algemeen

Onze groepen bestaan uit maximaal 10 kinderen.

Category: Algemeen

Inhalen

Nee, net als bij vrijwel alle andere clubs en verenigingen geven we geen geld terug bij een gemiste les. Wel is het mogelijk om de gemiste les in te halen. Kijk voor meer informatie hierover bij de vraag hieronder.

Category: Inhalen

Ja, maar alleen als er op meerdere lesdagen les wordt gegeven. Dit is niet elke reeks het geval. Inhalen kan alleen als dit vooraf met ons is overlegd. Daarnaast geldt dat de les binnen dezelfde reeks ingehaald dient te worden en kan deze niet worden meegenomen naar een volgende reeks.

Category: Inhalen
Tag: inhalen

Load More